Justyna Lenart, Dział Rozwoju Uczelni

Warsztaty logistyczne

Od lewej: prof. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska (PŁ), prof. Wojciech Paprocki (SGH), dyrektor Mateusz Sowa (Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego), dyrektor Artur Fraj (Port Lotniczy Łódź), doradca Zarządu Raben Group Andrzej Siess
Jacek Szabela

Warsztaty „Perspektywy rozwoju transportu lotniczego i logistyki w aglomeracji łódzkiej” przyciągnęły szerokie grono ekspertów i panelistów.

The workshop Prospects for the development of air transport and logistics in the Łódź agglomeration was attended by a wide group of experts and panellists.

More on the website "Życie Uczelni" information bulletin of TUL

Wzorcowe przykłady

Rektor prof. Krzysztof Jóźwik gratuluje zajęcia pierwszego miejsca prof. Piotrowi Kuli, liderowi zespołu, który przedstawił najlepszy opis wpływu opracowanej technologii
Jacek Szabela

Konkurs JM Rektora na najlepiej opracowany opis wpływu działalności naukowej na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa wyłoniła i nagrodziła zespoły naukowców prezentujących różnorodne osiągnięcia naukowe.