Lidia Smereka, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

PiCoDe, czyli fuzja doświadczeń

Praca w czasie warsztatów
arch. PiCoDe

W ramach międzynarodowego projektu Project – Product – Promotion acr. PiCoDE odbył się cykl trzech warsztatów, mających na celu wdrażanie i testowanie nowej metody edukacyjnej. Jest to metoda aktywnego uczenia się, oparta na kolektywnej współpracy projektantów z różnych twórczych specjalizacji.

Rozmowy z uczelnią w Łucku

Spotkanie gości z Ukrainy z dziekan dr hab. inż. Katarzyną Grabowską, prof. PŁ oraz wydziałowym koordynatorem Erasmus+ dr. hab. inż. Marcinem Barburskim, prof. PŁ
arch. autorki

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów odwiedziła delegacja z Lutsk National Technical University na Ukrainie.

Prof. Khrystyna Khvorost, prof. Natalia Skliarenko oraz mgr Anna Didukh reprezentowały Wydział Wzornictwa i Architektury ukraińskiej uczelni. Ich tygodniowy pobyt (3-7 lutego 2020 r.) odbył się w ramach teaching staff training.