Innowatorzy edukacji

16-06-2023

Gala Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji to święto nauczycieli i uczniów oraz instytucji i środowisk promujących nowoczesną edukację. Doceniani są także nauczyciele akademiccy oraz instytucje szkolnictwa wyższego wspierające i kreujące zmiany w edukacji.

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zorganizowało galę już po raz 36., w tym roku w Pałacu Poznańskich w Łodzi. Wręczono ponad 140 certyfikatów – dla osób i instytucji - w 18 kategoriach oraz przyznano pięć statuetek „Skrzydła Wyobraźni”.

Laureaci „Skrzydeł Wyobraźni”, w środku dziekan WEEIA prof. PŁ Jacek Kucharski Laureaci „Skrzydeł Wyobraźni”, w środku dziekan WEEIA prof. PŁ Jacek Kucharski

foto: żródło: Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

Laureaci z Politechniki Łódzkiej

Złoty Certyfikat „Ambasador Innowacyjnych Idei i Praktyk Pedagogicznych” otrzymała dr hab. inż. Ewa Korzeniewska, prof. PŁ, prodziekan ds. studenckich na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.

Statuetkę „Skrzydła Wyobraźni” - jedną z trzech w kategorii grupowej - przyznano Wydziałowi Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki. Odebrał ją dziekan dr hab. inż. Jacek Kucharski, prof. PŁ.