Zarządzanie bezpieczeństwem - szanse i ryzyka

08-12-2022

O organizacji seminariów „Czwartek Jakości” zdecydowano w czasie uroczystości podpisania umowy Wydziału Organizacji i Zarządzania z TÜV NORD Polska. "Życie Uczelni" pisało o tym w marcu tego roku. Do tej pory odbyły się trzy spotkania.

Trzecie seminarium z cyklu „Czwartek Jakości”, organizowane przez Zakład Jakości i Transferu Technologii odbyło się z udziałem Ryszarda Jaxa Małachowskiego z TÜV NORD Polska. Licznie zgromadzeni przedstawiciele środowisk biznesowych, pracownicy oraz studenci Politechniki Łódzkiej wysłuchali wykładu, którego tematem było „Zarządzanie bezpieczeństwem. Szanse i ryzyka”.

Częścią praktyczną spotkania były warsztaty z szacowania ryzyka dla zdarzeń występujących w życiu organizacyjnym i społecznym.

W czasie seminarium Czwartek Jakości W czasie seminarium Czwartek Jakości

foto: Joanna Mnich

Na kolejne spotkanie z jakością zapraszamy Państwa na wiosnę przyszłego roku.