Tenisiści z PŁ na podium

02-12-2022

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w tenisie ziemnym zdominowali tenisiści z Politechniki Łódzkiej.

W turnieju mężczyzn rozegranym 27 listopada wzięło udział 21 zawodników z trzech łódzkich uczelni.

Trenerka Aneta Ławska i jej podopieczni: Marcin Morawski oraz Stanisław Zieliński Trenerka Aneta Ławska i jej podopieczni: Marcin Morawski oraz Stanisław Zieliński

Wszystkie miejsca na podium zajęli zawodnicy sekcji tenisa KU AZS Politechniki Łódzkiej. Na najwyższym stopniu stanął Marcin Morawski, a za nim uplasowali się kolejno Stanisław Zieliński i Maciej Ciechanowski. Wszyscy są studentami Centrum Kształcenia Międzynarodowego - IFE.

Maciej Ciechanowski z trenerką Maciej Ciechanowski z trenerką

W turnieju kobiet wystartowało tylko 9 zawodniczek. Z Politechniki Łódzkiej najlepsza okazała się Oliwia Borkowska, zajmując 4. miejsce.

Koordynatorem mistrzostw była Aneta Ławska z Centrum Sportu PŁ, trenerka KU AZS PŁ.