Joanna Mnich, Instytut Marketingu i Zrównoważonego Rozwoju

VUCA i zmiany klimatu

Od lewej stoją dr inż. Joanna Mnich, Mariusz Gołąb, dr inż. Anna Walaszczyk
arch. autorki

Czym jest świat według VUCA? Jak zarządzać ciągłością działania w kontekście nieuchronnej zmiany, w tym klimatycznej?

Odpowiedź na to pytanie poznali uczestnicy ostatniego Czwartku Jakości zorganizowanego w Łodzi 25 stycznia 2024 r. przez Zakład Jakości i Transferu Technologii Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ.

Poprawa jakości pracy laboratoriów

Uczestnicy spotkania
Joanna Mnich

Kolejne spotkanie jakościowe, tym razem poświęcone doskonaleniu pracy laboratoriów zakładowych, jak każde z dotychczasowych, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony świata biznesu. Z zaproszenia Zakładu Jakości i Transferu Technologii Wydziału Organizacji i Zarządzania skorzystali przedstawiciele kilkunastu firm: Eko-Vit, PGE O/Elektrownia Bełchatów, Exteo, Veolia Energia, PPH Legs, ZMP Grot, GPR Sulfidowo, Browin, Tricomed, Sabert, SM Mlekpol, Polifarb-Łodź, Hitachi czy Ovovita.