O nas

Życie Uczelni jest biuletynem informacyjnym Politechniki Łódzkiej. Ukazuje się od 1984 roku.

Relacjonujemy w nim wydarzenia związane z uczelnią i życiem studenckim, te bardzo uroczyste, a także mniej oficjalne. Odnotowujemy sukcesy pracowników i studentów, kibicujemy naszym sportowcom. Pamiętamy też o historii Politechniki Łódzkiej oddając nasze łamy wspomnieniom z minionych lat.

Obecnie "Życie Uczelni" ukazuje się cztery razy w roku akademickim: w październiku, grudniu, marcu i czerwcu.

Zapraszamy do współpracy w tworzeniu naszego uczelnianego pisma. Im więcej osób podzieli się z nami swoim sukcesem, opisze to, co wydarzyło się w jednostce, czy organizacji, tym lepiej będziemy wszyscy znali życie naszej Politechniki.

Teksty oraz ilustracje prosimy przesyłać do redaktor naczelnej. Redakcja zawsze z przyjemnością wspiera autorów swoim doświadczeniem, wystarczy więc tylko wystukać tekst na klawiaturze komputera!