Katarzyna Znajdek, Katedra Przyrządów Półprzewodnikowych i Optoelektronicznych

Dla zwiększenia szans na zatrudnienie świeżo upieczonych absolwentów

edukacja na łonie natury
freepik

Projekt OUT-DOOR to międzynarodowa inicjatywa 6 partnerów – Politechniki Łódzkiej (koordynatora projektu), Uniwersytetu w Vigo (Hiszpania), Uniwersytetu w Salento (Włochy), Uniwersytetu Technicznego w Kaunas (Litwa), Uniwersytetu Azorów (Portugalia), oraz firmy szkoleniowej FEMXA. Celem działań konsorcjum jest zwiększenie konkurencyjności organizacji, zatrudnialności i kwalifikacji zawodowych. Do rozwoju wiedzy, umiejętności i kompetencji osobistych, społecznych, kulturowych i zawodowych ludzie potrzebują dostępu do wysokiej jakości nauczania i uczenia się oferowanego na różne sposoby i w różnych warunkach.

Lepiej zrozumieć neuronowe podstawy funkcji ludzkiego mózgu

Stypendyści „The KF Exchange Program to the United States”
arch. autorki

Dr hab. inż. Katarzyna Znajdek z Katedry Przyrządów Półprzewodnikowych i Optoelektronicznych odbywa staż badawczy w laboratorium NanoLab, New York University, finansowany przez Fundację Kościuszkowską. Ma on na celu realizację projektu „Dopamine mapping with next-generation neural probes based on nano-graphitic electrochemical sensors for multi-site recording of neuromodulators in the brain”. Laureatka stypendium pisze o badaniach prowadzonych w amerykańskiej uczelni.

Miasto Vigo tematem Design Thinking

Szkoła International Good DT Practice Exchange odbyła się w Vigo.
Laurent Babout

Zaangażowanie, motywacja i współpraca w grupach – to droga do sukcesu w projekcie DiamonDT, a przy tym, pracując w międzynarodowym, interdyscyplinarnym i wielokulturowym środowisku, uczestnicy zdobywają nowe doświadczenia.